З Милості Божої збір коштів на обладнання НІРС для НДСЛ ОХМАТДИТ завершено!

Діагностичне обладнання НІРС передано на баланс відділення виходжування глибоко недоношених дітей НДСЛ Охматдит!
Це був найбільш вартісний проект БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІМЕНІ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО) на цей час — 723 тисячі гривень. І, кажучи правду, були дуже великі хвилювання щодо можливості його вчасного завершення.

Але дива трапляються! І ці дива — люди, які є провідниками Божої Любові! Люди, що відгукнулися на прохання допомоги у цій вкрай важливій справі!

Катерина Шевцова, що організувала акцію Київське ІТ — для хворих дітей на Миколая. На допомогу прийшли компанії Lohika, MacPaw, Infopulse Ukraine, IT-HR CLUB, Grammarly, Promo.ua, Aссооциация «Информационные Технологии», European Business Association, Intetics, SirinSoftwarw LLC, Frameworks Days, Dev Challenge, Build Stuff, ScrumGuides, DataScience UA, Cocoa Heads Kyiv….

Наша чудова Ольга Клименко. З її шаленою невтомністю і невгамовністю ))) Виданням та продажем своєї книги Мир во мне, з благодійним вечором та акцією Я — За Життя. Оля благала та розповідала усім довкола про важких діточок відділення та важливість цього обладнання. Її розповіді почули на Новому каналі, (програма “Суперінтуіція”), Alice Pyvovarova, Elena Pushnaya, Ольга Шпачук, Ольга Балабан, Алла Стащенко (Alla Stashchenko)….

Протоієрей Димитрій Гарчук та парафіяни Храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері УПЦ в м.Києві вже протягом п’яти років допомагають цьому відділенню т а наразі провели другий етап благодійної акції МАТИ ЖИТТЯ та попередню акцію ТЕПЛО СОНЦЯ ПРАВДИ спільно з парафією Почаївської ікони Божої Матері УПЦ, що на території НДСЛ ОХМАТДИТ….

Та всі-всі-всі хто долучився!
На фото: наша зустріч, чаювання та передача обладнання. Воно постійно знаходиться в роботі. Навіть на момент зустрічі до нього була підключена дитинка.

Заввідділенням Орлова Тетяна Олександрівна та лікарі провели нам невелику екскурсію, щоб показати та детальніше розказати про його роботу.
Любі християни, друзі, низький усім вам уклін! Ви зробили дуже велику справу!
Бути добру!

Нехай Милість Божа перебуває з усіма учасниками акції, з усіма чиє серце не байдуже до життів ближніх!


За матеріалами сайту http://www.31june.com/nirs/

 • nirs01
  nirs02
  nirs03
 • nirs04
  nirs06
  nirs07
 • nirs08
  nirs09

Проповіді

Події