Прощання з Архімандритом Флавіаном

У вівторок 24 липня на 30-му році життя, та в день сьомої річниці священницької хіротнії раптово відійшов до Господа клірик Свято-Михайлівського історичного храму міста Боярка архімандрит Флавіан (Гоженко). Духовні чада, співбрати, друзі та родичі отця Флавіана з усіх куточків України прибули до Боярки, щоб провести в останню путь дорогого серцю пастиря і друга.
За давним благочестивим звичаєм упродовж доби було прочитано Євангеліє, що переривалось заупокійними літіями та панахидами.
У четвер 26 липня 2018 в Свято-Михайлівському храмі міста Боярка було звершено заупокійну Божественну Літургію, яку очолив Високопреосвященніший Олександр митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, йому співслужив Преосвященніший Кассіан єпископ Іванківський із сонмом духовенства з різних єпархій Української Православної Церкви.
Настоятель храму Єрусалимської ікони Божої Матері протоієрей Димитрій Гарчук прийняв уасть у Божественній Літургії та чині відспівування отця Флавіана.

Настоятель храму історичного храму Боярки протоієрей Віктор Мерзлікін зачитав прощальне слово Архімандрита Флавіана, в якому новопреставлений батюшка засвідчив вірність Богу, Святій Церкві і своїй пастві, просив прощення за скоєні оступки та закликав молитися за упокій його душі. За заповітом, отця Флавіана поховали монашеським чином біля південної вівтарної стіни Свято-Михайлівської церкви.

 • flav01
  flav02
  flav03
 • flav04
  flav05
  flav06
 • flav07
  flav08
  flav09
 • flav10

Проповіді

Події