Престольне свято Храму на честь благовірного князя Олега Брянського

Опубликовано 3 Жовтня, 2018 - jv в Новости

3 жовтня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь благовірного князя Олега Брянського з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Олексій Кірєєв, духовенство Києва та єпархії.

На запрошення настоятеля Свято-Олегівського храму радість свята розділив секретар Літургічної комісії Київської єпархії,настоятель Храму Єрусалимської ікони Божої Матері протоієрей Димитрій Гарчук.

Після читання Євангелія владика звернувся до парафіян зі словом проповіді. На сугубій ектенії архієрей підніс Господу молитву за мир в Україні та єдність Церкви.

Наприкінці богослужіння духовенство з вірними пройшли хресною ходою навколо храму. Після відпусту єпископ Сильвестр передав благословення Предстоятеля УПЦ та привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.

  • 001
    002
    003t

  • 005
    006
    007