Духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира нагородив відзнакою Фонду настоятеля столичного храму Єрусалимської ікони Божої Матері протоієрея Димитрія Гарчука

8 листопада 2017 року, у день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав столичну парафію на честь Єрусалимської ікони Божої Матері, що діє при Академії естрадного та циркового мистецтв. До речі храм був освячений владикою Володимиром 26 жовтня 2009 року.

Митрополит Олександр звершив Божественну літургію, по завершенні якої привітав настоятеля протоієрея Димитрія Гарчука з днем небесного покровителя. У вдячність за труди по збереженню пам’яті спочилого Митрополита Володимира владика вручив отцю Димитрію відзнаку Фонду і подарував пам’ятний хрест.

У свою чергу настоятель храму Димитрій подарував владиці на молитовну згадку древню ікону Божої Матері лаврського письма.

Після відправи митрополит Олександр відвідав Музей видатних діячів української культури (вул. Саксаганського, 97). Колись у сусідніх будинках оселилися родини талановитих українських митців: Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького і Панаса Саксаганського. У 1987 році на базі будинків створено музейний комплекс.

Зокрема, в будинку-музеї композитора Миколи Лисенка Високопреосвященніший владика відслужив заупокійну літію за Миколою Віталійовичем (6 листопада виповнилося 105 років від дня упокоєння батька української класичної музики).

Директор-берегиня музею Роксана Скорульська провела митрополитові екскурсію та на згадку подарувала пам’ятне видання, присвячене Миколі Лисенку. Також Роксана Микитівна висловила надію на майбутню співпрацю між очолюваним нею музеєм та Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Для гостей не тільки провели екскурсію – також прозвучали твори видатного композитора у виконанні співробітників музею, зокрема, “Коли розлучаються двоє”, “Розлука”.

За матеріалами http://mvfund.org

 • 0801
  0802
  0803
 • 0804
  0805
  0806
 • 0807
  0808
  0809
 • 0810
  0811
  0812
 • 0813
  0814

 

Проповіді

Події