Священик храму удостоєний високої богослужбової нагороди

Опубликовано 29 Лютого, 2020 - okunia@gmail.com в Новости

З квітня 2016 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія співслужить та допомагає в соціальних проектах настоятелю храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері в м. Києві протоієрею Димитрію Гарчуку високодостойний клірик протоієрей Петро Тертус. Зокрема, проводить безкоштовну методологічно-консультативну роботу на парафії стосовно стану здоров’я парафіян, сприяє лікуванню вірних та несе послух священицького служіння.

25 жовтня 2017 року за благословенням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до уваги до трудів на Славу Церкви нагороджений орденом святителя Луки Кримського.

29 лютого 2020 року,в суботу седмиці сирної,коли Церква звершує пам`ять всіх преподобних отців,що в подвигу посту просіяли, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України,Предстоятеля УПЦ, Архієпископом Каменським і Царичанським Володимиром за заслуги перед Українською Православною Церквою протоієрей Петро Тертус нагороджений високою богослужбовою нагородою — митрою.
Вітаємо дорогого батюшку та бажаємо Всесильної допомоги Вінцедавця Христа Бога нашого в звершенні служіння на Славу Божу та Його Церкви,в якій знаходить спасіння народ православний!
Многії літа!Αξιος!

  • mitra00
    mitra01
    mitra02