МАТИ ЖИТТЯ: ВІД БОГОРОДИЦІ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИМ НЕМОВЛЯТАМ

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви

17 листопада — міжнародний день передчасно народжених діток
Діти — це скарб і відображення Царства Божого на землі…Хто любить дітей, той любить Бога.
Пресвяту Богородицю називають Матір’ю Життя, тому що через Неї світу було подаровано спасіння Господом Ісусом Христом і справжнє Життя. Якщо поділитися Любов’ю з немовлятами, отримаємо нічим не заміниму радість!
Простягнемо руку допомоги ще слабким, але таким чудовим малюкам! Молитвою та справами милосердя виблагаємо у Творця і Промислителя світу діткам можливість МАТИ ЖИТТЯ!
Передчасно народжені діти потребують постійного моніторингу життєво важливих функцій організму. У відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» є потреба вдосконалити електроенцефалограф.
Сума, яку необхідно зібрати задля допомоги передчасно народженим діткам становить 66 000 гривень. Така вартість модернізації медобладнання.
Свою посильну благодійну допомогу діткам можна залишити в окремих скриньках для пожертв в Храмі Єрусалимської ікони Божої Матері Голосіївського благочиння Південно-Східного Київського вікаріатства за адресою: вул.Жилянська, 88 та Храмі Всіх Святих Кладовищенського благочиння Північного Київського вікаріатства за адресою: вул.Крайня,2.
Також прийняти участь в акції можливо шляхом благодійних пожертв на банківський рахунок:

«Приватбанк»
Розрахунковий рахунок № 26005053030062
МФО 321842
код ЄДРПОУ 33943545
Призначення платежу — благодійна акція «МАТИ ЖИТТЯ»

Проповіді

Події