Мати життя 2018

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви

МАТИ ЖИТТЯ:
ВІД БОГОРОДИЦІ ПЕРЕДЧАСНО НАРОДЖЕНИМ НЕМОВЛЯТАМ

Діти — це скарб і відображення Царства Божого на землі…
Хто любить дітей, той любить Бога.
Пресвяту Богородицю називають Матір’ю Життя, тому що через Неї світу було подаровано спасіння Господом Ісусом Христом і справжнє Життя.
Якщо поділитися Любов’ю з немовлятами, отримаємо нічим не заміниму радість!
Простягнемо руку допомоги ще слабким, але таким чудовим малюкам! Молитвою та справами милосердя виблагаємо у Творця і Промислителя світу діткам можливість МАТИ ЖИТТЯ!

Передчасно народжені діти потребують постійного моніторингу життєво важливих функцій організму. У відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» не вистачає достатньої кількості датчиків та кабелів пацієнтів для вимірювання частоти пульсу та насищення крові киснем малюків, вага яких може бути менше 1 кг. Ці показники відображають стан дихальної та серцево-судинної функції незрілого організму передчасно народженої дитини. Результатом даної акції стане допомога у закупівлі датчиків для пульсоксиметрії апарату церебральної параінфрачервоної спектроскопії (NIRS).

Сума, яку необхідно зібрати задля допомоги передчасно народженим діткам становить 136 000 гривень. Така вартість неонатальтних датчиків.

Свою посильну благодійну допомогу діткам можна залишити в окремих скриньках для пожертв в Храмі Єрусалимської ікони Божої Матері Голосіївського благочиння Південно-Східного Київського вікаріатства за адресою: вул..Жилянська, 88 та Храмі Всіх Святих Кладовищенського благочиння Північного Київського вікаріатства за адресою: вул. Крайня, 2.
Також прийняти участь в акції можливо шляхом благодійних пожертв на банківський рахунок:

«Приватбанк»
Розрахунковий рахунок № 26005053030062
МФО 321842
код ЄДРПОУ 33943545
Призначення платежу — благодійна акція «МАТИ ЖИТТЯ»

Проповіді

Події