Духовну опіку над київським вузом доручено нашому настоятелю

Опубликовано 19 Квітня, 2019 - jv в Новости

19 квітня 2019 року з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія,в рамках договору про про співпрацю між Київською Духовною Академією та Київським Університетом Права Національної Академії Наук України за дорученням ректора КДА і С, керуючого Південно-Східним київським вікаріатством, Преосвященнішого Сильвестра, єпископа Білгородського відбулася зустріч ректора правничого вузу, заслуженого юриста України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького та нового настоятеля Університетської каплиці на честь преподобного Нестора Літописця секретаря Літургічної комісії Київської єпархії УПЦ, настоятеля храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері протоієрея Димитрія Гарчука.
Бесіда пройшла в теплій атмосфері. Сторони обговорили спільні молодіжні соціальні ініціативи, питання духовної опіки студентської молоді, узгодили молитовне життя каплиці. Запрошуємо на молитву усіх.
В Божому храмі, який збудовано зусиллями пана ректора лунатиме молитва за Батьківщину, мир на благословенній українській землі, наукові здобутки вишу, здоров’я ректорату, професорсько-викладацької корпорації та студентів.

 • opika02
  opika04
  opika05

 • opika07
  opika09
  opika10
 • opika11
  opika12
  opika13