Храмове торжество на Деміївці

Опубликовано 17 Травня, 2018 - jv в Новости

НАСТОЯТЕЛЬ НАШОГО ХРАМУ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ТОРЖЕСТВАХ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ ПАРАФІЇ НА ДЕМІЇВЦІ

17 травня, на свято Вознесіння Господнього, Свято-Вознесенська парафія, що на Деміївці, відзначила престольне свято. Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством.
Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, секретар Літургічної комісії Київської єпархії і настоятель храму Єрусалимської ікони Божої Матері та духовенство Києва.
Після читання Святого Євангелія архієрей звернувся до вірних зі словом проповіді. На сугубій ектенії було виголошено молитву за мир в Україні.
Протоієрей Димитрій Гарчук прочитав заамвонну молитву.
Наприкінці богослужіння перед храмовою іконою було звершено чин Славлення. Владика Сильвестр привітав настоятеля і парафіян з престольним святом і подякував за запрошення очолити богослужіння. У свою чергу, протоієрей Павел подякував владиці за передане благословення і слова вітання від Предстоятеля УПЦ, а також за увагу, яку Його Преосвященство приділяє Свято-Вознесенській парафії.

 

 • 1
  2
  3
 • 4
  5
  6
 • 7