НАСТОЯТЕЛЬ ПРИВІТАВ МИТРОПОЛИТА ВІННИЦЬКОГО І БАРСЬКОГО СИМЕОНА З 55-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

4 листопада, у Димитрівську поминальну суботу, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Владиці співслужили соборні клірики та секретар Літургічної комісії Київської єпархії, настоятель храму Єрусалимської ікони Божої Матері в м.Києві протоієрей Димитрій Гарчук.

Під час богослужіння митрополит Симеон рукопоклав у сан диякона вихованця Київської Духовної Семінарії Вадима Яковенко.

По завершенні літургії владика Симеон звернувся до пастви з повчальним словом, у якому наголосив про необхідність молитви за спочилих.
Після цього митрополит Симеон разом зі священиками відправили панахиду по усім спочилим православним християнам.

2 листопада до кафедрального собору Митрополитом Верійським Пантелеімоном з Греції були доставлені мощі святого великомученика Димитрія Солунського.

3 листопада митрополиту Вінницькому і Барському Симеону виповнилося 55 років.
В роки навчання в Київській Духовній Академії наш настоятель ніс послух іподиякона у Високопреосвященнішого владики. Тому після богослужіння 4 листопада протоієрей Димитрій звернувся зі словом вітання до духовного батька Поділля, висловивши синівську вдячність за настанови і молитви митрополиту Симеону, подарувавши ювіляру ікону святого праведного Іосифа Обручника та побажавши многих благословенних літ служіння Богу та Його Святій Церкві.

За матеріалами сайту Вінницької єпархії
http://orthodox.vinnica.ua/novini/novini-eparhii/3178.html

 • 01
  05
  06
 • 07
  08
  02
 • 03
  04
  09
 • 10
  11
  12

Проповіді

Події