ДРУГА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

31 березня. Неділя.
У сьогоднішньому Євангеліє ми чуємо уривок про розслабленого. Ісус повернувся в Капернаум і люди дізнавшись про це, швидко почали збиратись в домі, де він зупинився. Четверо людей принесли до Нього розслабленого на ношах. Але зайти в дім не було можливості. І вони вирішують розібрати дах та спустити хворого прямо до ніг Ісуса. Побачивши цю віру, Ісус промовляє до розслабленого:”Прощаються тобі гріхи твої”. Але це не сподобалось книжникам,які там знаходились. У їх серці зародилось обурення. Бо Сам Бог має змогу прощати гріхи і більш ніхто. Вони сприйняли це як богохульство. Ісус відчув їх незадоволення. Він сказав:” Що легше сказати, прощаються гріхи твої чи встань, візьми свою постіль та йди?” Він так і сказав. І розслаблений піднявся і пішов.
Всі змушені були визнати, що ця людина отримала від Бога прощання своїх гріхів. Ми бачимо, що рятуючи людину, Ісус Христос зцілив його ” у всій повноті” не тільки духовно ,а й фізично.
В нашому храмі була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Вейго.
За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.
Перед Літургією був відслужений Акафіст Страстям Христовим.
На передодні ввечері настоятель храму очолив Всенічне бдіння.
Після літургії отець настоятель промовив проповідь на тему Євангеліє.
По закінченню, була відслужена заупокійна Літія.
Після Літургії було проведено Таїнство Соборування.

Проповіді

Події