28 червня. Неділя.
Сьогодні ми чули уривок з Євангелія в якому розповідається про зустріч сотника з Христом у Капернаумі. Сотник звернувся до Господа з проханням вилікувати його тяжко хворого слугу. Слуга для сотника був по суті рабом, але він не вигнав його, а намагався вилікувати. І з цією надією та смиренням він звернувся до Господа. Він був почутий та винагороджений за свою віру та смирення.
Вчинок сотника демонструє – сполучною ланкою між нами та Богом може бути тільки любов , яка просить про милість і не нав’язує свого.
В нашому храмі була звершена Божественна Літургія.
Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Вейго.
За Літургією були піднесені молитви про мир в Україні.
Перед Літургією був відслужений Акафіст до ікони Пресвятої Богородиці Єрусалимська.
Напередодні ввечері було відслужено Всенічне бдіння.
Після Літургії отець настоятель промовив проповідь на тему Євангеліє.




