Неділя про зцілення РОЗСЛАБЛЕННОГО.

26 травня. Неділя.
4-та неділя після Пасхи.
Ця неділя присвячена спогадам чуда про зцілення Спасителем невиліковно хворого, яке відбулося в Ієрусалимі. Христос приходить у місце, де зібралося багато людей, які страждали різними хворобами. Вони прийшли в це місце з вірою, що в купелі вони вилікуються омовінням. Вони мріяли вилікуватись саме фізично, але не думали про духовний стан . Зцілюючи цього паралізованого хворого, Спаситель каже важливі слова: ” ти одужав, не гріши більше, щоб не сталося з тобою гіршого”.
Ісус призиває одужуючого саме до морального воскресіння. Тут не має прямого зв’язку хвороби з гріхом, але є думка про звільнення не тільки фізичної хвороби, але і духовної. Адже звільнення від злоби, егоїзму, страхів людина стає більш здоровою, ніж мав би фізичне зцілення.
В нашому храмі була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Вейго у співслужінні клірика храму протоієрея Петра Тертуса.
За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.
Перед Літургією був відслужений Акафіст Ієрусалимської Ікони Божої Матері.
На передодні ввечері настоятель храму очолив Всенічне бдіння.
Після літургії отець настоятель промовив проповідь на тему Євангеліє.
По закінченню, була відслужена заупокійна Літія.

Проповіді

Події