25.10.2022

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО НАШОГО ХРАМУ.

Богослужіння очолив ректор Київської Духовної Академії архієпископ Білогородський Сільвестр. Владиці співслужили благочинний Голосіївського району м.Києва протоієрей Павел Кириллов, настоятель храму протоієрей Сергій Вейго, клірики храму та запрошене духовенство. За богослужінням молились за мир в Україні та позбавлення її від ворогів. Перед святим образом Пресвятої Богородиці владика Сільвестр прочитав молитву. По закінченні богослужіння архієпископ Сільвестр сказав проповідь та передав благословіння Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського та всія України всім прихожанам та гостям храму.

По благочестивому Повір’ю Церкви, деякі з чудотворних образів Божої Матері, були написані першим апостолом та євангелістом Лукою, ще за часів земного життя Пріснодіви. Вважається, що образ Ієрусалимської ікони, був написаний також апостолом Лукою, і це сталося на Святій Землі в Гефсіманії на п’ятнадцятий рік по Вознесінню Спасителя. По словам святителя Епіфанія Кіпрського та інших святих отців, ця ікона являється найбільш точним портретним зображенням Пресвятої Богородиці.

По благословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всія України Володимира, в Гефсіманії у 2010 році була написана точна копія Ієрусалимської ікони Пресвятої Богородиці.

Проповіді

Події