ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

14 квітня. Неділя.
Сьогоднішнє Євангельське читання – про одержимість, маловір’я та людські немічі. В ньому немічні люди не залишені Богом, бо Він прийшов, щоб допомогти.
Людина, яка привела до Христа свого одержимого сина, спочатку звернулась до Його учнів, але вони виявились безсилими. Це свідчення того, що саме зцілення звершується самим Господом. Як і в нашому житті – ми приходимо в Церкву позбавитись від своїх внутрішніх демонів, але зцілює наше життя Сам Господь по нашій вірі та молитвам до Нього.
Батько юнака не дуже вірив у зцілення Господом, бо до цього йому не змогли допомогти учні. Але на питання про віру відповідає: “Вірю Господи, допоможи моєму невір’ю”. Навіть такої слабої віри було достатньо для зцілення.
Учні були здивовані,що в них не вийшло допомогти юнаку. Вони запитали, чому? Господь відповів: цей род, не може вийти інакше, як від поста та молитви.
Господь зробив для нас дуже багато, але і ми повинні потрудитися для свого ж спасіння.
В нашому храмі була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Вейго.
За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.
Перед Літургією був відслужений Акафіст Страстям Христовим.
На передодні ввечері настоятель храму очолив Всенічне бдіння.
Після літургії отець настоятель промовив проповідь на тему Євангеліє.
По закінченню, була відслужена заупокійна Літія.
Після Літургії відбулося Таїнство Соборування.

Проповіді

Події