М’ЯСОПУСНА. НЕДІЛЯ ПРО СТРАШНИЙ СУД.

10 березня. Неділя.
В неділю про Страшний суд ми згадуємо про подію, яка має тільки відбутися. І учасниками цієї події станемо усі ми. Ми всі станемо свідками цієї події.
Христос приходить у наш світ у Своїй славі, щоб зцілити, преобразити та спасти його. Довгі століття гріха, болю та смерті вже позаду. Мертві воскресають і наступає “життя майбутнього віку” , “життя вічне та блаженне” якого всі чекали. Благовірні наслідують Царство, яке їм було уготовано від створіння світу.
Але з іншого боку це Страшний суд . Бо людина може не увійти у Царство Небесне , бо у нього є своя власна воля і він може відмовитись. При чому входимо ми в це Царство – чи відмовляємось увійти – ми вже тут і зараз.
І от Суд – це коли ми опиняємось перед лицем реальності, та про той відбір , який ми робили протягом всього земного життя.
Ми не можемо преобразитися самостійно. Бог зробив все для нашого спасіння: Христос помер за наші гріхи і воскрес з мертвих, Він створив Церкву, вознісся до Отця, та послав до нас Святого Духа. Ми призвані довіритися Богові – тоді Він зробить нас благословенними.
В нашому храмі була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Вейго у співслужінні клірика храму протоієрея Петра Тертуса.
За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.
Перед Літугією був відслужений Акафіст до Пресвятої Богородиці перед іконою Ієрусалимська.
На передодні ввечері настоятель храму очолив Всенічне бдіння.
Після літургії отець настоятель промовив проповідь на тему Євангеліє.
По закінченню, була відслужена заупокійна Літія.

Проповіді

Події