ТРЕТЯ НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

7 квітня. Неділя.
ТРЕТЯ НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ.
Неділя ХРЕСТОПОКЛОННА.
БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.
Третя неділя Великого посту в цьому році унікальна. Це неділя Хрестопоклонна і вона співпала з двунадесятим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Хрестопоклонна неділя це середина Великого посту. На передодні ,під час всебічного бдіння, був винесений прикрашений Хрест на середину храму.
Під час Літургії, ми чули уривок з Євангеліє про Благовіщення.
Ми знаємо багато слів. Ми їх промовляємо, пишемо, читаєм. Але є слова, які змінюють світ. Це слова Господа Ісуса Христа. Він Втілений Бог, тому сказане Ним сказано не тільки людиною,а і Богом. І ніщо не може стати поряд з Його словами від людини.
Але є серед всього сказаного людьми, слова маленької ізраїльської дівчинки, якими Вона відповіла посланному до Неї від Бога Ангелу:” Се, Раба Господня, так буде Мені по слову твоєму”. Це дуже прості слова, але вони є вираженням згоди з волею Божою. Весь досвід людства сконцентрований в цій фразі, тому що в ній є відкритість Богу, є довіра до Нього, є готовність слідувати за Ним.
В нашому храмі була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Вейго у співслужінні кліріка храму протоієрея Петра Тертуса.
За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки.
Перед Літургією був відслужений Акафіст Благовіщення Пресвятої Богородиці.
На передодні ввечері настоятель храму очолив Всенічне бдіння.
Після літургії отець настоятель промовив проповідь на тему Євангеліє.
По закінченню, була відслужена заупокійна Літія.

Проповіді

Події