Социальное служение

14 червня 2013 року.Клірик Голосіївського благочиння столиці освятив відділення ортопедії та травматології клініки “ОХМАТДИТ”

DSC_1676

14 червня 2013 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у день пам’яті прп. Агапіта Печерського (небесного покровителя лікарів та медпрацівників), клірик Голосіївського благочиння м. Києва, настоятель храму Єрусалимської ікони Божої Матері священик Димитрій Гарчук на запрошення адміністрації освятив травмпункт дитячої клініки «ОХМАТДИТ».

Під час освячення молилися завідуючий відділенням ортопедії та травматології Олександр Мухопад, лікарі та медичний персонал відділення.

Наприкінці освячення відділення отець Димитрій передав у дар лікарям ікону прп. Агапіта Печерського та побажав Божої допомоги і молитовного заступництва святого медпрацівникам у служінні на благо людям.

15 лютого 2013 року. Освячення реанімаційного відділення неонатального центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»

15 лютого 2013 року на свято Срітення Господнього священик Димитрій Гарчук, настоятель храму на честь Ієрусалимської ікони Божої Матері Голосіївського благочиння м. Києва, освятив реанімаційне відділення неонатального центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» та побажав медикам Божої допомоги та предстательства Пресвятої Богородиці в їхньому спасительному служінні.Отець Димитрій благословив немовлят, що перебувають в данний час на лікуванні.

Зокрема, в слові до лікарів священик зазначив, що символічним стало освячення закладу саме в день Срітення Господнього. Лікарі, для яких життя немовлят є часткою власного життя, подібні до Симеона Богоприїмця, який тримав на руках Богонемовля Христа і був сповнений радості. Тут щиро радіють поверненню до життя кожного немовляти і від радості не стримують сліз.

DSC_0190

 

СЕРПЕНЬ 2014. У Голосіївському благочинні продовжують збирати гуманітарну допомогу постраждалому мирному населенню від бойових дій

SavedPicture-2014726113531

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія настоятель храму на честь ікони Божої Матері Єрусалимської Голосіївського благочиння Південного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Гарчук зібрав на парафії гуманітарну допомогу для постраждалого мирного населення в зоні проведення АТО. Зокрема, 30 комплектів нової шкільної форми для дівчат та 15 шкільних піджаків для хлопців, а також значну грошову суму отець Димитрій передав благочинному протоієрею Павлу Кирилову. Збір гуманітарної допомоги продовжується. Наша Церква небайдужа до людського горя.