Паломництво

СВЯТИНІ БАЛКАН

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія настоятель нашого храму звершив паломництво до святинь Сербської Православної Церкви.

Відвіданню сербських святинь передувало ранкове богослужіння та молитовне поклоніння святиням,що перебувають в Патріаршому Соборі Румунської Православної Церкви:часткам святих рівноапостольних царів Костянтина та Єлени,а також покровителя міста Бухарест прп. Димитрія Нового, Басарабського.

Протоієрей Димитрій Гарчук супроводжував групу паломників Паломницького Центру Святого Апостола Андрія Первозванного Одеської єпархії в якості духівника. Вірним з Милості Божої вдалося відвідати монастирі,які мають велике значення для Святого Православ’я на Балканах на території країн Сербії і Чорногорії. Зокрема, Лаври Студеницю та Жичу, а також монастирі Манасія, Любостиня, Градац, Рача, Стара та Нова Павліца, Джурджові Ступові, Сопочани, Подмайне, Острог, Ждебраонік, Враніна, Морача, Куманиця, Мілешева, Лелич та цілу низку обителей золотого віку Сербської історії.

Також група православних відвідала святині міста Котор та найбільший кафедральний собор Європи — Храм Святого Сави Сербського. Паломники молитовно вклонилися мощам святих угодників Божих: десниці святого Іоанна Хрестителя і Предтечі Господнього, святителів Сави Сербського, Арсенія Сремського, Василія Острозького, Петра Цетинського, Миколая Сербського, священномученика Харалампія, мучеників Тріфона, Станко Острозького, Ореста, Авксентія, Євгенія, преподобних Симеона Мироточивого, Симона монаха, Анастасії Сербської, Олени Анжуйської та багатьох інших угодників Божих.

 

 • 1
  2
  3
 • 4
  dsc_7650
  dsc_7655
 • dsc_7717
  dsc_8150
  dsc_8195
 • dsc_8196
  dsc_8386
  dsc_8391
 • dsc_8906
  dsc_8915
  dsc_9109
 • dsc_9114
  dsc_9123
  dsc_9127
 • dsc_9135
  dsc_9142

Проповіді

Події