Мати Життя.Соціальна акція з благословення Блаженннішого Митрополита Онуфрія

МАТИ ЖИТТЯ З БЛАГОСЛОВЕННЯМ

Від Богородиці Єрусалимської передчасно народженим немовлятам

Діти — це скарб і відображення Царства Божого на землі…
Хто любить дітей, той любить Бога.
Пресвяту Богородицю називають Матір’ю Життя, тому що через Неї світу було подаровано спасіння Господом Ісусом Христом і справжнє Життя.
Якщо поділитися Любов’ю з немовлятами, отримаємо нічим не заміниму радість!
Простягнемо руку допомоги ще слабким, але таким чудовим малюкам! Молитвою та справами милосердя виблагаємо у Творця і Промислителя світу діткам можливість МАТИ ЖИТТЯ!

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Храм Єрусалимської ікони Божої Матері Української Православної Церкви в Києві та БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО) РОЗПОЧИНАЮТЬ СОЦІАЛЬНУ АКЦІЮ «МАТИ ЖИТТЯ», яка триватиме з 25 жовтня, дня пам’яті Єрусалимської ікони Пресвятої Богородиці, до 17 листопада 2015 року, Міжнародного дня недоношених дітей. Сенс акції полягає в проведенні збору коштів для потреб Неонатального центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», що опікується передчасно народженими немовлятками.Половина пожертв з престольного свята храму Єрусалимської ікони Божої Матері Голосіївського благочиння Південного Київського вікаріатства 25 жовтня, а також кошти зібрані до 17 листопада в окремій скринці для пожертв будуть передані для потреб лікарні на славу Пресвятій Богородиці.

Також прийняти участь в акції можливо шляхом благодійних пожертв на рахунок та карту благодійного фонду імені святителя Луки (Войно-Ясенецького):

Назначение платежа:
Благотворительный взнос без НДС по акции МАТИ ЖИТТЯ

Карта Приватбанка
Номер: 5584 2426 0073 4553
Гращенкова Наталья Ивановна (карта-ключ к счету фонда)

Счет в ПАТ “Приватбанк”,
МФО 320649, код ЄДРПОУ 37935873
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
р/р № 26009052612525 (грн)

Счет в ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”
МФО 380805, код ЄДРПОУ 37935873
БФ ІМ. СВ. ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО)
р/р № 26009359761 (грн)

Проповіді

Події