Мати життя: Від Богородиці недоношеним немовлятам. ЕТАП ДРУГИЙ

В результаті другої вже традиційної акції «МАТИ ЖИТТЯ: від Богородиці Єрусалимської передчасно народженим діткам», що проходила з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви,  від престольного свята храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері до Різдва Христового парафіянами нашого храму зібрано значну суму коштів на дороговартістне медичне обладнання NIRS для відділення глибоко недоношених дітей НДСЛ ОХМАТДИТ. А саме в храмовій скринці для пожертв на благодійну акцію — 11600 гривень.

Крім згаданої цифри, на прохання настоятеля протоієрея Димитрія Гарчука, парафіяни Свято-Єрусалимського храму столиці, бажаючи залишитись невідомими, перераховували кошти безпосередньо на реквізити БФ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО), що виконує організаторську складову доброчинного заходу.  

          Влітку 2016 року спільними зусиллями парафій на честь Єрусалимської і Почаївської ікон Божої Матері було завершено благодійну акцію «ТЕПЛО СОНЦЯ ПРАВДИ». В період проведення акції, спрямованої на допомогу лікарні, на парафіях зібрано 25 309 гривень.  Працівники благодійного фонду СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО) передали зібрані парафіями УПЦ кошти на оплату медичного обладнання для відділення. Було проведено перший платіж за апарат для параінфрачервоної спектроскопії (NIRS) вартістю 24 000 євро, наданий у користування відділенню лікарні під виплату.

Акції «МАТИ ЖИТТЯ» та «ТЕПЛО СОНЦЯ ПРАВДИ» стали іскрою для масштабного збору коштів для передчасно народжених діток.

Загалом за сприяння БФ СВЯТИТЕЛЯ ЛУКИ (ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО) на 10.01.2017 зібрано 512532 грн!

Залишилося зібрати 211 тисяч грн.

І хоча всю суму не зібрано, учасники збору на НІРС досягли мети — апарат залишиться у відділенні виходжування глибоко недоношених та недоношених дітей і надалі рятуватиме життя немовлятам.

   Дякуємо всім хто долучився!

Нехай Божа Ласка завжди буде з усіма вами!

 

  • maty-zhyttya-2
    maty-zhyttya-3
    maty-zhyttya-4

Проповіді

Події