Вшанування пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

12 листопада, на запрошення Просвітницького Центру, Музей пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира відвідала група паломників парафіян столичного храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері.

Гості переглянули фільм «Благословіння матері», що описує теплі взаємини  спочилого Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира (+ 5.07.2014) зі своєю матінкою Феодосією Іванівною, що явилося в життєвому шляху святителя.
Співробітник музею Валентин Гребенник, який ніс послух іподиякона Його Блаженства, провів змістову екскурсію в Музеї  пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

По завершенні заходу від імені духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, Митрополита Переяслав-Хмельницького та Вишневського Олександра, директором Просвітницького центру Ксенією Вікторівною Зозулею маленьким гостям були вручені пам’ятні солодкі подарунки на згадку про відвідування музею.

На пам’ять про відвідування музею гості залишили коментарі у «Книзі відгуків» Центру:

«З духовною радістю сьогодні моя душа священика. Саме тут відчувається справжня життєвість слів Його Блаженства: «Життя віруючої людини довше ніж невіруючої, довше на ціле безсмертя». Ми відчуваємо, що Блаженніший живе і далі, підносячи свої святі молитви до Бога за свою паству. Блаженніший Митрополит Володимир є окрасою Матері Церкви, адже плоди його молитов і трудів і надалі ведуть людей до спасіння.

12.XI.2016

З синівською вдячністю, прот. Димитрій Гарчук,
настоятель храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері (м.Київ)».

mu15

«Його Блаженство!!! Скільки світлого, теплого та радісного в цих словах.
Я, ієр. Петро, і вся моя родина сьогодні відчули це тепло в стінах музею Блаженнішого Володимира. Дякуємо усім за таку можливість!

З повагою, клірик храму на честь
Єрусалимської ікони Божої Матері,
ієр. Петро Тертус.»

 • mu01
  mu02
  mu03
 • mu04
  mu05
  mu06
 • mu07
  mu08
  mu09
 • mu10
  mu11
  mu12
 • mu13
  mu14

Проповіді

Події