Протоієрей Петро Олександрович Тертус

Опубликовано 20 Квітня, 2016 - jv в

11.07.1953 р. н., 1981 р. закінчив Київський медичний інститут ім. академіка О.О.Богомольця за спеціальністю лікувальна справа. Маю вищу кваліфікаційну категорію лікаря медицини невідкладних станів.

2014 року закінчив заочно Чернівецький Православний Богословський Інститут зі ступенем магістра богослов’я.

14 січня 2015 року Преосвященнішим єпископом Дніпродзержинським і Царичанським Володимиром був рукоположений в сан диякона.

15 січня 2015 року Преосвященнішим єпископом Дніпродзержинським і Царичанським Володимиром був рукоположений в сан священика та призначений кліриком Спасо-Преображенського храму міста Дніпродзержинськ.

14 липня 2015 року за заслуги перед Святою Православною Церквою нагороджений правом носіння наперсного протоієрейського хреста.

Крім пастирського служіння, читав лекції з медицини для вільних слухачів.

З квітня 2016 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія співслужить та допомагає в соціальних проектах настоятелю храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері в м. Києві протоієрею Димитрію Гарчуку. Зокрема, проводить безкоштовну методологічно-консультативну роботу на парафії стосовно стану здоров’я парафіян та інше.

25 жовтня 2017 року За благословенням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до уваги до трудів на Славу Церкви нагороджений орденом святителя Луки Кримського

30 травня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Архієпископом Каменським і Царичанмьким Володимиром за заслуги перед Українською Православною Церквою зведений в сан протоієрея.

Нет комментариев к “Протоієрей Петро Олександрович Тертус”

Обсуждение закрыто.